-37%


Комп'ютерна Клавіатура Zerodate LD601 (ENG) Дротова Чорна
382 ₴
242 ₴
- Готово до відправки
+380 (98) 231-88-08
ВиталийУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 57 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Комп'ютерна Клавіатура Zerodate LD601 (ENG) Дротова Чорна»
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Клавіатура Zerodate LD601 USB має високу надійність та зручний дизайн. Клавіші мають короткий м'який хід і тихе натиснення. Символи, на клавішах, додатково покриті лаком, що підвищує стійкість до стирання.
Характеристики:
- Інтерфейс: USB
- Термін служби клавіш: 10 мільйонів разів
- Довжина проводу USB: 1.35M
- Розмір: 43.6x13x1.5cm
- Вага: 390 г (нетто), 450 г (брутто)
- Колір: Чорний
- Тип підключення: Дротовий
- Тип клавіш клавіатури: Мембранні
- Модель клавіатури: LD-601
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerodate |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 436 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 390 г |
| Стан | Новий |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Класична |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Наявність цифрового блоку | Так |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Ні |
- Ціна: 242 ₴








