
Портативна бездротова Bluetooth Колонка JBL CHARGE 5 Сірого кольору 22см з підсвічуванням
1 200 ₴
- Немає в наявності
+380 (98) 231-88-08
Виталийповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Bluetooth Колонка портативна JBL CHARGE 5 Сіра 22 см
Бездротова колонка JBL CHARGE 5, виділяється з маси аналогів досить гучним стереофонічним звучанням і збалансованим басом. Представлена акустика привертає особливу увагу своїми значними розмірами, її довжина становить 220 мм, а ширина 95 мм.
Музику в колонці можна відтворювати за допомогою функції Bluetooth Connect, USB флешки, Micro SD карти або через кабель AUX. Також є FM радіо. Заряду акумулятора вистачає до 5 годин роботи.
Комплектація:
- Колонка JBL CHARGE 5
- Кабель Micro-USB
- Кабель AUX
- Упаковка
Характеристики:
- Сумарна потужність заявлена виробником: 20W (2*10W)
- Час роботи: до 5 год
- Радіус дії Bluetooth – до 10 м
- USB вихід
- підтримка: Micro SD карт
- ємність батареї: 1500 мАг
- розмір: 220 х 95 х 93 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JBL |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Інтерфейси | micro USB, AUX-вхід, USB |
| Мінімальна частота | 20 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Особливості | FM-приймач |
| Матеріал корпусу | Тканина, Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 220 мм |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 93 мм |
| Вага | 0.96 кг |
- Ціна: 1 200 ₴









