
Дротова Клавіатура з Мишкою в комплекті Набір Hoco GM16 чорний колір
885 ₴
703 ₴
- Готово до відправки
Клавіатура та миша Hoco GM16 - це надійний набір комп'ютерної периферії, який включає в себе мембранну клавіатуру та оптичну дротову мишку. Цей комплект стане відмінним доповненням до вашого комп'ютера як вдома, так і в офісі, і допоможе легко виконувати всі необхідні завдання під час роботи в офісних програмах, сірфінгу в Інтернеті і навіть грах.
Клавіатура має досить компактні розміри, якісне виготовлення та надійний корпус із міцного ABS пластику з декорованою геометричною візерунковою лицьовою панеллю та незвичайною формою нижньої грані, що забезпечує більший комфорт під час користування. Стандартна розкладка клавіатури складається з 104 кнопок з англійськими та російськими літерами, які чітко видно та легко читаються.
Мишка має ергономічну симетричну форму, оснащена оптичним сенсором з чутливістю 1200 DPI, двома кнопками та колесом прокрутки, поєднаним з додатковою кнопкою. Обидва пристрої оснащені вбудованими кабелями, які захищені міцним обплетенням із полівінілхлориду.
Особливості:
- Технологія клавіш для більшого комфорту під час набору тексту;
- Ергономічний дизайн;
- Оптична технологія відбору на мишці з роздільною здатністю 1200 DPI;
- Підходить для всіх комп'ютерів та ноутбуків;
- Довгий термін служби клавіш як на клавіатурі, так і на мишці;
- Класичний дизайн клавіатури та мембранні клавіші з великим ресурсом натискань.
Характеристики:
- Стильний дизайн;
- Підключення: дротове;
- Тип сенсора мишки: оптичний;
- Розкладка: латиниця (англійська), кирилиця (російська);
- Кількість клавіш: 104;
- Матеріал корпусу: ABS пластик;
- Розмір клавіатури: 430 x 135 x 20 мм;
- Довжина кабелю мишки: 1,45 м;
- Довжина кабелю клавіатури: 1,4 м;
- Розмір мишки: 100 x 50 x 20 мм;
- Вага: 400 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип | Клавіатура + миша |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 400 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1200 dpi |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Наявність цифрового блоку | Так |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 |
| Підсвітка клавіатури | Ні |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Ні |
| Колесо прокручування клавіатури | Ні |
| Вбудований Тачпад | Ні |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 3 |
- Ціна: 703 ₴








