
Комп'ютерна Мишка Світлодіодна Дротова з RGB підсвіткою USB Миша Hoco GM19
599 ₴
520 ₴
- Готово до відправки
Миша USB дротова Hoco GM19
Миша Hoco GM19 - це практичний аксесуар, виконаний в оригінальному дизайні.
Модель виділяється привабливим зовнішнім виглядом, ергономічністю та невеликою вагою.
Корпус пристрою виготовлений із ударостійкого ABS пластику, реалізований у симетричній формі з плавними згинами, що забезпечують зручний хват.
RGB підсвічуванням окантовка підкреслює його ігрову спрямованість, створюючи заворожливий світловий ефект.
Додатковий комфорт у повсякденну експлуатацію аксесуара внесе приємне на дотик матове покриття верхньої панелі, ребриста текстура бічних панелей, яка запобігатиме ковзанню пальців, та протиковзкі накладки на його підошві.
Стандартні кнопки та коліщата у поєднанні з оптичним сенсором чутливістю 1000DPI дозволять легко та швидко виконувати всі необхідні дії в іграх та офісних додатках. Модель підключається до комп'ютера через порт USB, для чого є вбудований кабель довжиною 1.4м.
Характеристики:
- Бренд: Hoco
- Модель: GM19
- Довжина кабелю: 1,4 метра
- Матеріал поверхні: ABS
- USB: 2.0
- DPI: 1000
- Ресурс натискання: 3 мільйони разів
- Робота за принципом plug-and-play, встановлення драйверів не потрібно, підключіть USB і одразу ж використовуйте.
- RGB підсвічування
- Сумісність із ПК, ноутбуками.
- Розмір: 121 х 63 х 40 мм.
- Вага: 78 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 121 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 78 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1000 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 3 |
- Ціна: 520 ₴











