
Портативна бездротова Bluetooth Колонка Hopestar A20 Pro з посиленими басами TWS Чорна 35см 55W
3 485 ₴
- Немає в наявності
+380 (98) 231-88-08
Виталийповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Bluetooth Колонка портативна Hopestar A20 Pro Чорна 35 см
Портативна колонка Hopestar A20 Pro - бездротова портативна акустична система.
Підключайте одночасно два смартфони або планшети до акустичної системи та відтворюйте потужний звук по черзі з кожного з них. Перезаряджуваний акумулятор високої ємності на 6 000 мА*год Вбудований літій-іонний акумулятор, що перезаряджається, забезпечує до 5 годин роботи і дозволяє заряджати пристрої через USB-порт.
Неймовірний звук поряд із вибуховими басами За допомогою динаміків 2x10W та 1х35W колонка Hopestar A20 Pro видає неймовірний звук, який не тільки чути, а й відчуваються.
Характеристики:
- Тип: портативна колонка
- Модель: Hopestar A20 Pro
- Версія Bluetooth: 4.2
- Інтерфейс підключення: Bluetooth 4.2, USB 2.0, AUX
- Місткість акумулятора: 6000mAh
- Відтворювані частоти: 100-10000Гц
- Час роботи: близько 5 годин (заявлено виробником)
- Час зарядки: 2-3 години (заявлено виробником)
- Підтримка карт пам'яті: так
- Радіус дії: 10 метрів
- Кількість динаміків: 3
- Потужність динаміка: 55 Вт (2x10Вт та 1х35Вт)
- Розмір: 346х130х147 мм
- Вага: 2.6 кг
Комплектація:
- Колонка
- Ремінь
- Мікрофон
- Інструкція
- Кабель USB
- Кабель AUX
- Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hopestar |
| Країна виробник | Китай |
| Формат акустики | Стерео |
| Сумарна потужність звуку | 55 Вт |
| Тип живлення | Мережа, Акумулятор, USB-порт |
| Інтерфейси | AUX-вхід, USB |
| Мінімальна частота | 20 Гц |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Особливості | Функція гучного зв'язку, Зарядка плеєра/смартфона |
| Матеріал корпусу | Пластик, Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 346 мм |
| Висота | 147 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Вага | 2.6 кг |
- Ціна: 3 485 ₴












