XO-C102 - це універсальна підставка-тримач, яка запобігає перегріву ноутбука, адже має відкритий простір для вентиляції. Також пристрій має 7 рівнів регулювання висоти, тому забезпечує зручний кут нахилу гаджета для роботи.
Тримач виготовлений з якісного алюмінієвого сплаву і має 6 пом'якшуючих гумових килимків і два підняті гачки, які призначені для надійної фіксації ноутбука, що запобігають його ковзанню та забезпечують м'який дотик.
Розкладна система легко складається до дуже компактних розмірів – 25,5 – 4,5 – 1,6 мм, тому займе зовсім мало місця у вашій сумці.
Для більш комфортного зберігання або транспортування підставки, виробник XO додав чохол із мікрофібри.
Компактна та портативна.
Підставку для ноутбука можна компактно скласти і вона займає мінімум місця.
Охолодження.
Підвісна конструкція з алюмінію дозволяють підставці краще розсіювати тепло. Тепер ви можете не турбуватися про перегрівання свого ноутбука, коли ви працюєте або вчитеся.
Забезпечить правильне становище тіла.
Завдяки ергономічній конструкції, підставка забезпечує рівну поставу, знімає надлишкове навантаження на шию, спину та суглоби.
Універсальна.
Налаштовується під будь-який кут огляду екрана та будь-яку висоту. Також підходить для планшетів та ноутбуків до 15,6".
Характеристики:
- 7 рівнів регулювання
- Матеріал: алюмінієвий сплав+силікон.
- Поверхня: окислення.
- Розмір: у складеному вигляді 255x195x145 мм.
- Вага: 250г.
- Сумісність: для більшості ноутбуків.
- Використання: офіс, дистанційне навчання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" - 15.6" |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Підставка |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.25 кг |
| Глибина | 145 мм |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 255 мм |
- Ціна: 430 ₴











