Машинка Для стрижки Волосся Geemy GM 811
Працювати з машинкою для стриження волосся Geemy GM 811 дуже просто та зручно. Завдяки чотирьом знімним насадкам, за допомогою такого приладу можна встригти волосся до необхідної довжини (3, 6, 9, 12 мм). Леза виготовлені з міцної неіржавкої сталі, водночас вони не затуплюватимуться упродовж досить тривалого періоду. За допомогою спеціальної щітки можна очистити леза від забруднень. Для роботи пристрою його досить під'єднати до побутової електричної мережі. Відмітна особливість моделі полягає в практично повному бракі різних шумів. Отже, працювати з пристроєм буде максимально комфортно.
Професійна машинка для стриження волосся Geemy GM 811 — це ідеальне поєднання якості, довговічності та доступної ціни. З її допомогою ви зможете досягти ідеальної зачіски в домашніх умовах. Гребінець і ножиці, які йдуть у комплекті, ще більше спростять це завдання.
Характеристики:
- Тип: машинка для стрижки;
- Виробник: Geemy;
- Модель: GM 811;
- Тип встановлення довжини: знімні насадки;
- Насадки: насадка-гребінь (4 шт.);
- Встановлення довжини стриження: 3; 6; 9; 12 мм;
- Максимальне значення довжини волосся: 12 мм;
- Тип керування: повзункове;
- Ширина ножа: 45 мм;
- Матеріал лез: нержавіюча сталь;
- Колір: чорний;
- Потужність: 9 Вт;
- Живлення: мережа;
- Тип мотора: вібраційний;
- Особливості: низький рівень шуму.
Комплектація:
- Машинка для стриження;
- 4 насадки;
- Щітка для чищення;
- Гребінець;
- Ножиці.
- гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geemy |
| Тип приладу | Набір для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 45 мм |
| Керамічне покриття | Так |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.8 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вага | 0.65 кг |
- Ціна: 928 ₴










