Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний фен Gemei GM-128 складаний 1500 Вт
Ергономічний і функціональний дизайн фена Gemei GM128 приваблює своєю стильністю і простотою. Фен має компактні габарити, має складну ручку, тому такий фен буде дуже зручний в поїздках. Виконаний у приємному чорному кольорі.
При цьому Gemei GM128 має досить значні можливості, потужність в 1500 Вт і дві швидкості повітряного потоку. Тому вам не складе труднощів швидко і легко висушити волосся, а щоб зробити процес сушіння ще більш легким, у комплекті додається насадка-концентратор.
Шнур 1.5 метра. Для більшої зручності фен оснащений гачком для підвішування. Якісні технології виготовлення і наявність захисту від перегріву вбережуть фен від передчасного виходу з ладу і забезпечать тривалий термін якісної служби
Характеристики:
- Потужність: 1500 Вт
- Кількість температурних режимів: 1
- Кількість режимів роботи: 2
- Кількість швидкостей: 2
- Кількість насадок: 1
- Зручність і безпека
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 1500 Вт |
| Тип живлення | Мережа 115 В, Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Режим Турбо | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Складна ручка | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.2 кг |
- Ціна: 1 200 ₴











