
Бездротова Bluetooth Клавіатура з Мишкою в комплекті Набір Havit KB-278GCM чорний колір
876 ₴
- Немає в наявності
+380 (98) 231-88-08
Виталийповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У комплекті HAVIT KB-278GCM поставляється комбінована ультратонка бездротова клавіатура + миша 2,4 ГГц і 6-мультимедійний USB-приймач, входить все що потрібно для повноцінної ігрової атмосфери. Підходить для будь-яких комп'ютерів і ноутбуків: встановіть, під'єднайте і відразу в гру або до роботи. Мишка HAVIT KB-278GCM виконана в сучасному дизайні, 4 клавішами, 10м відстань бездротового зв'язку, бездротової технології 2,4 ГГц, дозвіл 800-1200-1600 DPI з інтерфейсом USB Dongle. Мишка симетрична, на обидві руки.
Характеристики:
- Розмір клавіатури: 444×135,5×22 мм;
- Розмір мишки: 105,5 х 69 х 38 мм;
- Електроживлення:
- Мишка: 2 ААА
- Клавіатура: 1 АА
- Кількість клавіш на клавіатурі: 104;
- Діапазон частот: 2.403GHZ – 2.480GHZ;
- Мовна розмітка на клавіатурі Українська + Російська + Латиниця
- Радіус дії 10м
- Сумісність: Windows 2000, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux та Mac
- Ресурс натискань - мишка: 3000000 клавіатура: 8000000
Комплектація:
- Бездротова клавіатура
- Безпровідна мишка
- Бездротовий USB приймач
- Упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 22 мм |
| Довжина | 444 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Клавіатура + миша |
| Тип бездротового зв'язку | Bluetooth |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 135.5 мм |
| Клавіатура | |
| Вбудований Тачпад | Ні |
| Колесо прокручування клавіатури | Ні |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Наявність цифрового блоку | Так |
| Роз'єм для мікрофона | Ні |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 4 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична лазерна |
- Ціна: 876 ₴








