Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Миша USB дротова XO-M3

USB Миша XO-M3 - невід'ємний атрибут кожного геймера. Аксесуар стане ідеальним рішенням для комп'ютерних ігор і, природно, допоможе комфортно виконувати звичайні повсякденні завдання за комп'ютером. Модель зручно лежить у долоні, може використовуватись і лівою та правою рукою. Сучасний, ергономічний дизайн якісно виділяє цю мишу серед інших, її особливий стиль підкреслять оригінально виконаним RGB підсвічуванням. Корпус пристрою виготовлений з приємного на дотик міцного пластику, вбудований кабель довжиною 1.5м має надійне нейлонове обплетення, яке відмінно захистить його від зламів та розтягувань.
Переваги даної моделі:
- Сумісність із комп'ютером, ноутбуком, планшетом
- З'єднання без встановлення додаткових драйверів (Plug and Play), підключаєте мишку і вона відразу працює
- Ергономічна форма миші та сильний дизайн
- Висока роздільна здатність 3200 dpi
- Має цікавий, яскравий дизайн з різнокольоровим світлодіодним підсвічуванням
Технічні характеристики:
- Бренд: XO
- Модель: M3
- Інтерфейс: Дротовий USB 2.0
- Кількість кнопок: 8
- Тип датчика: оптичний
- DPI: 800dpi / 1600dpi / 2400dpi / 3200dpi
- Вага: 130 г
- Розміри: 129 х 68 х 42 мм
- Довжина кабелю: 1.5 м
- Колір чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | XO |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 130 г |
| Висота | 42 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 129 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 3200 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 68 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 8 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична лазерна |
- Ціна: 699 ₴











