Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штатив-тринога 1.0 м для смартфона і фотоапарата
Універсальний алюмінієвий штатив зроблений з легкого і міцного сплаву алюмінію при власній вазі 420 грамів, здатний витримати вагу до 3 кілограмів. У складеному вигляді, в зручній сумці (входить в комплект) довжина штатива складає всього 35 см, а легко і швидко зібравши його ви вже отримаєте 102 см висоти.
Характеристики:
- Кількість ніжок: 3
- Максимальне навантаження, кг: 3
- Регульоване положення бази штатива
- Головка: незмінна, 3D
- Мінімальна висота, см: 34.5
- Максимальна висота, см: 102.0
- Довжина у зібраному вигляді, см: 35.0
- Кількість секцій: 2
- Вага, г: 420
Комплектація:
- 1 х Штатив
- 1 х переносна сумка-чохол
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.42 кг |
| Довжина у складеному стані | 350 мм |
| Кількість секцій | 2 |
| Максимальна висота штатива | 1020 мм |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Особливості | Вбудований рівень |
| Стан | Новий |
| Тип | Трипод |
| Тип головки | 3D |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 529 ₴











