Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний оригінальний зарядний блок живлення виробництва компанії Borofone Підтримує швидку зарядку від Qualcomm Quick Charge 3.0 (18 ват). Вбудований захист від перезаряду пристрою, самозагоряння. Блок живлення автоматично підбирає потрібний вольтаж і силу току для різних пристроїв.

Характеристики:
- Тип: Зарядний блок Borofone BA21A
- Максимальне споживання енергії: 18 ват
- Діапазот вольтажу в електричній мережі: 100-240 вольт. 50/60 Hz.
- Порти USB: 1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Потужність | 18 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
- Ціна: 244 ₴







