-55%


Блок живлення Borofone BA38A Plus Швидка зарядка / Type-C 20W Колір Білий
469 ₴
210 ₴
- Готово до відправки
+380 (98) 231-88-08
ВиталийУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний оригінальний зарядний блок живлення виробництва компанії Borofone Підтримує швидку зарядку від Qualcomm Quick Charge 3.0 (18 ват), а також підтримує різний вольтаж і силу току, максимально до 20 ват (PD 3.0). Вбудований захист від перезаряду пристрою, самозагоряння. Блок живлення автоматично підбирає потрібний вольтаж і силу току для різних пристроїв.

Характеристики:
- Тип: Зарядний блок Borofone BA38A Plus
- Технологія зарядки: Qualcomm Quick Charge 3.0, 2.0, PD 3.0
- Максимальне споживання енергії: 20 ват
- Діапазот вольтажу в електричній мережі: 100-240 вольт. 50/60 Hz.
- Порти Type C: 1
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
- Ціна: 210 ₴






