Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісний оригінальний зарядний блок живлення виробництва компанії Hoco Підтримує швидку зарядку від Qualcomm Quick Charge 3.0 (18 ват), а також підтримує різний вольтаж і силу току, максимально до 20 ват (PD 3.0). Вбудований захист від перезаряду пристрою, самозагоряння. Блок живлення автоматично підбирає потрібний вольтаж і силу току для різних пристроїв.

Характеристики:
- Тип: Зарядний блок Hoco C76A Plus
- Технологія зарядки: Qualcomm Quick Charge 3.0, 2.0, PD 3.0
- Максимальне споживання енергії: 20 ват
- Діапазот вольтажу в електричній мережі: 100-240 вольт. 50/60 Hz.
- Порти Type C: 1
Розміри: Довжина - 77 мм, Ширина - 43 мм, Товщина - 27 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Швидка зарядка | Так |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Призначення | Для телефону |
| Напруга живлення | 220 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Стан | Новий |
| Тип | Мережевий |
| Колір | Білий |
- Ціна: 360 ₴







