
Світлодіодна лампа від комарів мух молі Zapp Light LED 15W знищувач комарів
205 ₴
195 ₴
- Готово до відправки
Кілька режимів роботи. Коли немає потреби захищатися від комарів, виріб можна використовувати як освітлювальну лампу з економним споживанням енергії. Якщо ввечері потрібно очистити зону відпочинку від комах, можна ввімкнути додатково знищувач. У нічну пору світлодіоди можна вимкнути, і ґаджет функціонуватиме тільки як знищувач, а УФ випромінювачі замінять нічник.
Антимоскітну лампу можна залишати увімкненою на всю ніч, оскільки вона абсолютно безпечна, а її м'яке фіолетове світло можна використовувати як нічник. Підходить така антимоскітна лампа для встановлення у ванній, кухні та навіть у спальні. Для очищення досить викрутити елемент і витрусити його.

Лампа має 2 режими роботи: основний, за якого працює потужна світлодіодна лампа 15W + м'яке синє світло, приманювальне комах і захищене металеве обмотування, яке вбиває їх, у другому режимі основна лампа не світить, працює лише м'який синє світло, яке приманює настирливих комах і захищена металева обмотка, що вбиває їх.

Особливості:
- Скорочує кількість комарів приблизно на 96%.
- Виготовлена зі спеціального нетоксичного пластику.
- Працює від звичайної електричної мережі.
- Безпечна для використання в закритому приміщенні.
- Безшумна, можна залишати увімкненою на ніч.
- М'яке світло лампи може використовуватися як нічник.
- Швидко та просто очищається від забруднень.
- Висока ефективність знищення різних видів комах (комарів, мух, молі).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Призначення пастки/відлякувача | Від усіх видів комах, Від літаючих комах, Від повзаючих комах |
| Площа дії | 60 кв.м |
| Споживана потужність | 10 Вт |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Принцип дії | Електричний |
| Тип | Пастка/знищувач комах |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Колір | Білий |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Потужність лампи | 15 Вт |
- Ціна: 195 ₴





