Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дротова клавіатура UKC ZYG-800 з кольоровим підсвічуванням клавіш.
Підсвічування вмикається та вимикається окремою клавішею, розташованою праворуч від клавіші Fn.
Клавіатура ZYG-800 металева має широкий функціонал достатній для повноцінного використання не тільки в офісі, але і для затятих геймерів. Тип, інтерфейс та конструкція клавіатури спроектовані таким чином з урахуванням останніх трендів у комп'ютерній галузі. Завдяки конструкції клавіш, вона забезпечує хорошу тактильну віддачу та швидкість реакції. Клавіатура спеціально спроектована для тривалої експлуатації. Кольорове підсвічування клавіш надає почуття реальності в іграх.
Функції:
- LED Підсвічування
- Захист від попадання невеликої кількості вологи
- Металева основа
- Система антиковзання
- Міцний ABS пластик
Характеристики:
- Модель: ZYG-800
- Кількість клавіш: 104
- Інтерфейс: USB
- Тип клавіш: мембрана
- Колір чорний
- Довжина кабелю: 1.75m
- Розмір. 44*13.6*3.5cm
- Вага: 838g
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UKC |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 136 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 800 г |
| Стан | Новий |
| Клавіатура | |
| Конструкція клавіатури | Ігрова |
| Тип клавіатури | Мембранна |
| Наявність цифрового блоку | Так |
| Кількість клавіш клавіатури | 104 |
| Підсвітка клавіатури | Так |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Роз'єм для мікрофона | Ні |
- Ціна: 782 ₴








