-17%


Професійна Машинка Для Стрижки Волосся Geemy GM 809
1 145 ₴
955 ₴
- Готово до відправки
+380 (98) 231-88-08
ВиталийУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Машинка Для стрижки Волосся Geemy GM 809

Працювати з машинкою для стриження волосся Geemy GM 809 дуже просто та зручно. Завдяки чотирьом знімним насадкам, за допомогою такого приладу можна встригти волосся до необхідної довжини (3, 6, 9, 12 мм). Леза виготовлені з міцної неіржавкої сталі, водночас вони не затуплюватимуться упродовж досить тривалого періоду. За допомогою спеціальної щітки можна очистити леза від забруднень. Для роботи пристрою його досить під'єднати до побутової електричної мережі. Відмітна особливість моделі полягає в практично повному бракі різних шумів. Отже, працювати з пристроєм буде максимально комфортно.
Особливості:
- універсальний пристрій — зручний та легкий у користуванні
- завдяки конструкції — рука під час процедури не втомлюється
- працює з мінімальним рівнем шуму
- завдяки насадкам — клієнт почуватиметься комфортно
- під час стриження дрібні волосинки не розлітаються по всій кімнаті
- не залишає за собою жодних небажаних пучків або ліній волосся
- виконує свою роботу на добре
- завдяки живленню від електричної мережі ви не будете залежати від заряду акумулятора
- петелька для підвішування допоможе тримати машинку в зручному місці
- має гарну форму й оригінальний дизайн
- підходить як із домашньою метою, так і з професійною метою
Комплектація:
- машинка для стриження
- 4 насадки
- щітка для очищення
- олія для змащення
- гребінець
- ножиці
- гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geemy |
| Тип приладу | Універсальна машинка для стрижки |
| Дитяча/тиха стрижка | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 4 |
| Регулювання довжини | Змінні насадки |
| Кількість установок довжини | 4 |
| Мінімальна довжина стрижки | 1 мм |
| Максимальна довжина підстригання | 12 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Матеріал лез | Нержавіюча сталь |
| Ширина леза | 46 мм |
| Керамічне покриття | Так |
| Гіпоалергенні покриття | Так |
| Самозагострювальні леза | Так |
| Щіточка для чищення | Так |
| Довжина мережевого шнура | 1.2 м |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вага | 0.55 кг |
- Ціна: 955 ₴







