-5%


Комп'ютерна Мишка Оптична Провідна з RGB підсвіткою Миша Havit MS1023
949 ₴
899 ₴
- Готово до відправки
+380 (98) 231-88-08
ВиталийУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Миша USB, дротова HAVIT MS1023
Ігрова миша HAVIT MS1023 - прекрасний вибір для тих, кому важливі стиль і комфорт, підходить як для ігрового, так і для робочого режиму.

Переваги даної моделі:
- Сумісність з комп'ютером, ноутбуком, планшетом
- З'єднання без установки додаткових драйверів (Plug and Play), підключаєте мишку і вона відразу працює
- Ергономічна форма миші і сильний дизайн
- Висока роздільна здатність 6400 dpi
- Має цікавий, яскравий дизайн з різнобарвною світлодіодним підсвічуванням
- Функція RGB-підсвічування, 16 млн барвистих світлових ефектів, дозволяє налаштовувати відтінок на свій розсуд, що надає мишці оригінальний і стильний зовнішній вигляд
Технічні характеристики:
- Бренд: HAVIT
- Модель: MS1023
- Інтерфейс: Провідний USB 2.0
- Кількість кнопок: 6
- Тип сенсора: оптичний
- DPI: 800 / 1600 / 2400 / 3200 / 6400
- Системні вимоги: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10 / MacOS
- Кількість оцінок: 3 000 000
- Розміри: 125 х 65 х 38 мм
- Довжина кабелю: 1.7 м
- Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 38 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 125 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 6400 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 65 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 6 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
- Ціна: 899 ₴










