Високошвидкісна оптична миша ігрова дротова від Baseus розроблена для геймерів – її відмінно видає конструкція з 9 додатковими клавішами, що налаштовуються і швидким відгуком максимальний dpi 6400
Baseus Gамо 9 - Професійна ігрова миша
Хороша ігрова миша - це запорука успіху будь-якого геймера, а також приємних відчуттів, які Ви отримаєте внаслідок улюбленої гри. Ергономічна форма миші дозволить Вашій руці максимально зручно перебувати на поверхні протягом тривалих рейдів.
Унікальна швидкість сприйняття
Миша Gамо 9 ідеально реагує на кожен ваш рух завдяки надточному та надпотужному оптичному датчику DPI. За допомогою цього ігрового аксесуару Ви можете налаштувати DPI з показниками від 800 до 6400. Крім того, в ній є спеціальне ребристе колесо, яке запобігає повторним рухам, роблячи управління зручнішим. Також внизу ігрової миші знаходиться спеціальна підкладка, яка унеможливлює ковзання.
Характеристики:
- Матеріал: пластик, силікон
- Підключення: стандартний USB
- Довжина кабелю: 2 м
- Кількість програмованих кнопок: 9
- Роздільна здатність оптичного сенсора dpi: 800/1600/2400/3200/4800/6400 пікселів на дюйм
- Сумісність: Win Vista, Win 7, Win 8, Win 10.
- Розмір продукту: 13,1 см х 8,1 см х 4,2 см
- Вага: 143,6 г (без пакування)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 143 г |
| Висота | 42 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 131 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Універсальна |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 6400 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 81 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 9 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична лазерна |
- Ціна: 1 268 ₴












