-10%


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри (мм): 126,2 х 72,5 х 41
Кількість клавіш: 6
Розширення: 800-2400 DPI
Тип інтерфейсу: USB
Комплектація:
миша USB
заводська упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Havit |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 41 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 126.2 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Дротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 2400 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 72.5 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для правої руки |
| Кількість клавіш миші | 6 |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Тип миші | Оптична лазерна |
- Ціна: 449 ₴








