Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Миша USB бездротова Hoco DI43
Hoco DI43 відрізняється інноваційним, футуристичним дизайном, що підкреслює її ігрову спеціалізацію. Незвичайна конструкція, поєднання строгих ліній та елегантних вигинів створює унікальний зовнішній вигляд та забезпечує зручність використання.
Особливості:
- Ергономічна бездротова ігрова миша, алюмінієвий сплав, 1600 точок на дюйм, перезаряджається, тиха, підходить для ПК та ігрових комп’ютерів.
- Ергономічний дизайн, стильне та комфортне відчуття.
- Професійна технологія оптичного позиціонування, більш точне позиціонування.
- Розумний міні-приймач, автоматичне підключення, не потрібен складний код.
- Роздільна здатність регулюється від 800 до 1600 DPI, насолоджуйтеся бездротовим простором.
Технічні характеристики:
- Бренд: Hoco
- Модель: DI43
- Інтерфейс: Безпровідний (передавач)
- Матеріал виготовлення: метал, ABS-пластик
- Бездротова технологія: 2.4 ГГц
- Робоча дистанція: до 10 метрів
- Кількість клавіш: 3
- Роздільна здатність: 800-1200-1600 dpi
- Розміри: 111 x 65 x 34 мм
- Вага: 85 г
- Джерело живлення: акумулятор
- Ємність акумулятора: 300mAh
- Час роботи: до 30 годин
- Системні вимоги: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux та Mac



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 111 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 34 мм |
| Вага | 85 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична лазерна |
| Конструкція миші | Ігрова |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші | 3 |
- Ціна: 1 050 ₴











