-19%


Бездротова комп'ютерна миша Borofone BG7 USB чорного кольору
567 ₴
457 ₴
- Готово до відправки
+380 (98) 231-88-08
ВиталийУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Миша USB бездротова Borofone BG7
Низькопрофільна бездротова оптична миша зручно лежить в будь-який руці, а продуманий дизайн забезпечує високий рівень комфорту під час використання. Миша Borofone BG7 є оптимальним варіантом для будь-якої роботи за комп'ютером.
Особливості:
- Для підключення миші до ПК достатньо вставити мініатюрний приймач у USB-роз'єм комп'ютера. Після цього можна одразу приступати до роботи.
- Безперебійне бездротове підключення забезпечує вбудований чип
- Ергономічна форма миші, рифлене колесо прокручування.
- Висока роздільна здатність 1000 - 1200 - 1600 dpi
- Підходить для довгої роботи.
- Роботу миші забезпечує батарейка стандарту AA ( в комплект не входить)
Технічні характеристики:
- Бренд: Borofone
- Модель: BG7
- Інтерфейс: Безпровідний (передавач)
- Матеріал виготовлення: ABS - ударостійкий пластик
- Бездротова технологія: 2.4 ГГц
- Підключення: Bluetooth 4.2
- Робоча дистанція: до 10 метрів
- Вага: 167 грами
- Кількість клавіш: 3
- Роздільна здатність: 1000-1200-1600 dpi
- Джерело живлення: 1 х АА
- Системні вимоги: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux та Mac
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Тип | Миша |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 108 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Висота | 35 мм |
| Вага | 167 г |
| Стан | Новий |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Миша | |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
| Конструкція миші | Класична |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 3 |
- Ціна: 457 ₴










