-16%


Бездротова комп'ютерна миша Borofone BG5 USB чорного кольору
562 ₴
470 ₴
- Готово до відправки
+380 (98) 231-88-08
ВиталийУ компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Миша USB бездротова Borofone BG5
Низькопрофільна бездротова оптична миша зручно лежить в будь-який руці, а продуманий дизайн забезпечує високий рівень комфорту під час використання. Миша Borofone BG5 є оптимальним варіантом для будь-якої роботи за комп'ютером.
Особливості:
- Для підключення миші до ПК достатньо вставити мініатюрний приймач у USB-роз'єм комп'ютера. Після цього можна одразу приступати до роботи.
- Безперебійне бездротове підключення забезпечує вбудований чип MX8650
- Ергономічна форма миші, рифлене колесо прокручування.
- Висока роздільна здатність 800 - 1200 - 1600 dpi
- Підходить для довгої роботи.
- Роботу миші забезпечує батарейка стандарту AA ( в комплект не входить)
Технічні характеристики:
- Бренд: Borofone
- Модель: BG5
- Інтерфейс: Безпровідний (передавач)
- Матеріал виготовлення: ABS - ударостійкий пластик
- Бездротова технологія: 2.4 ГГц
- Підключення: Bluetooth 4.2
- Робоча дистанція: до 10 метрів
- Розміри: 108 х 64 х 35 мм.
- Вага: 163 грами
- Кількість клавіш: 3
- Роздільна здатність: 800-1200-1600 dpi
- Джерело живлення: 1 х АА
- Системні вимоги: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux та Mac
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borofone |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 163 г |
| Висота | 35 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 108 мм |
| Інтерфейс підключення | USB |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Підключення пристрою | Бездротове |
| Роздільна здатність оптичного сенсора | 1600 dpi |
| Стан | Новий |
| Тип | Миша |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 64 мм |
| Миша | |
| Дизайн миші | Для обох рук |
| Кількість клавіш миші, що програмуються | 4 |
| Конструкція миші | Класична |
| Тип миші | Оптична світлодіодна |
- Ціна: 470 ₴










