Професійний фен для волосся Gemei GM105 2400 Вт
Фен Gemei GM105 - ідеальний інструмент для тих, хто прагне професійного результату. Завдяки своєму дизайну і великому набору функцій, він відрізняється високою якістю та надійністю, а дбайливо сушить волосся, роблячи його блискучим та здоровим.
З цим потужним і універсальним інструментом, ви зможете не тільки висушити волосся, але і акуратно укласти його, надаючи йому бажану форму. Потужність в 2400 Вт дозволяє повітрю нагріватись майже миттєво, а ви можете регулювати швидкість потоку повітря та температуру нагріву залежно від ваших потреб.
Фен має функцію "холодного повітря", яка допоможе зафіксувати вашу зачіску. Крім того, зручна петля для підвішування робить його зберігання простим та зручним. Захист від перегріву забезпечує найбезпечнішу експлуатацію фену, що дозволяє продовжити термін його служби.
Отже, якщо ви хочете, щоб ваше волосся було здоровим і зачаровуючим, а зачіски - стильними та елегантними, то фен Gemei GM105 - незамінний помічник у ваших зусиллях.
Характеристики:
- Потужність (Вт): 2400;
- Колір: білий перламутровий;
- Кількість температурних режимів: 3;
- Кількість насадок: 2;
- Кількість швидкостей: 2;
- Холодне обдування;
- Петелька для підвішування;
- Довжина кабелю живлення: 2.3 метри;
- Захист від перегріву;
- Живлення: AC 220-240В 50/60Гц.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gemei |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 2400 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Холодний обдув | Так |
| Турмалінове покриття | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Дифузор | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.3 м |
| Петелька для підвішування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.2 кг |
- Ціна: 2 200 ₴









