
Комп'ютерні Колонки JEDEL CK4 Акустика 2.0 5W Чорні
360 ₴
350 ₴
- Готово до відправки
Комп'ютерні колонки JEDEL CK4
Колонки CK4 розширюють аудіоможливості домашнього комп'ютера або ноутбука. Слухайте якісний звук через пристрій, що складається з двох мініатюрних приладів. Завдяки своєму розміру виробу не займають багато місця на столі. Також їх зручно переносити.
На корпусі розташовується коліщатко регулювання гучності, тому вам не потрібно буде тягнутися до системного блока або користуватися мишею для керування звуком. Під'єднайте пристрій до USB-порту та насолоджуйтеся музикою дома и на природе. Колонки CK4 — це компактні стереодинаміки в корпусі з пластику, які живляться через USB-порт комп'ютера або ноутбука. Використовувати цю акустичну систему можна повсюдно — ноутбук, MP3-плеєр, смартфон, CD-плейєр — досить під'єднати USB і 3.5 мм стереоджек. Дві колонки загальною потужністю 5 Вт забезпечують гучний і чистий звук.
Характеристики:
- Колонки для ПК, ноутбука, MP3 або MP4 плеєра тощо.
- Тип: 2.0
- Потужність: 5W
- Опір: 4 Ом
- Частотний діапазон: 90Hz – 20KHz
- Чутливість: 80db ± 2db
- Співвідношення С/Ш: > 80db
- Спотворення: < 0,3%
- Під'єднання: джек 3,5мм
- Живлення: DC 5V (USB)
- Невеликий розмір
- Регулювання гучності коліщатка
- Матеріал корпусу: пластик
- Довжина кабелю: 60 см
- Довжина кабелю між колонками: 50 см
- Вага: 0,2 кг
- Розмір: 68 x 68 x 68 мм
Комплектація:
- 2 колонки
- Паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jedel |
| Країна виробник | Китай |
| Акустичне оформлення | Закритого типу |
| Кількість динаміків | 2 шт. |
| Кількість смуг | 2 |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 90 Гц |
| Потужність | 5 Вт |
| Призначення | Акустична установка |
| Стан | Новий |
| Тип | Комп'ютерна |
| Тип акустичної системи | Активна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Чутливість | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.2 кг |
| Висота | 68 мм |
| Глибина | 68 мм |
| Ширина | 68 мм |
- Ціна: 350 ₴








